Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Posibil malpraxis
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Posibil malpraxis

Am internato pe mama in Spital si din pacate a luat o bacterie intraspitaliceasca.mentionez ca la internare starea de sanatate era buna si la ora actuala este ca o leguma.precizez ca am inregistrat Dr care a recunoscut ca bacteria este luata din spital.din pacate.ce sa fac scum???
~ Conținut șters la cerere ~
Am filmări,poze.am înregistrat doctorul care recunoaște absolut starea mamei l-a internare și apoi contaminarea cu această bacterie.va întreb dacă aceste lucruri mă ajută să pot face ceva în privința mamei de a se afla adevărul.
~ Conținut șters la cerere ~
Trebuie stabilit pe baza de analize existenta bacteriei.
Statul este practic de vina...