Forum Discuţii juridice Traduceri Casa de marcat la activitatea de traduceri
Discuție deschisă în Traduceri

Casa de marcat la activitatea de traduceri

Un SRL cod caen 7430 prestari traduceri trebuie sa detina casa de marcat?
Cadrul legal pentru utilizarea caselor de marcat este stabilit de OUG 28/1999 cu modificările și completările ulterioare..In linkul de mai jos regasiti exceptiile, vedeti daca va incadrati:
[ link extern ]
sau, pentru lamuriri, postati intrebarea in topicul specific, aici: www.avocatnet.ro/content/for...
Informatii utile: www.avocatnet.ro/content/art...
L.C.