Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul impozit salarii
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul impozit salarii

In cazul unui contract de munca ce se inregistreaza acum pentru o perioada lucrata in 2007 (pe baza unei decizii judecatoresti definitive si irevocabile), ce procente se aplica la calculul impozitelor : procentele valabile in 2007 sau procentele valabile in prezent.

Cu multumiri,
Ana Gafton
La calculul salarial se aplica procentele din perioada in care se face reintegrarea (2007 in cazul dvs)
De asemenea va trebui sa faceti declaratii rectificative pt acea perioada.