Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Deviz dauna asigurator
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Deviz dauna asigurator

As vrea sa stiu, va rog, daca pot avea acces la devizul dupa care asiguratorul a evaluat cuantumul pagubei.Mi s.a pus la dispozitie doar nota de constatare.
Buna ziua
au obligatia sa va dea o copie a devizului . La service trebuie sa semnati pe deviz si factura in semn de acceptare a lucrariilor efectuate la autoturism