avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 785 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Deviz dauna asigurator
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Deviz dauna asigurator

As vrea sa stiu, va rog, daca pot avea acces la devizul dupa care asiguratorul a evaluat cuantumul pagubei.Mi s.a pus la dispozitie doar nota de constatare.
Cel mai recent răspuns: alexandru_pacurar , utilizator 08:38, 20 Februarie 2018
Buna ziua
au obligatia sa va dea o copie a devizului . La service trebuie sa semnati pe deviz si factura in semn de acceptare a lucrariilor efectuate la autoturism

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Despagubire partiala luoana luoana In urma unor negocieri firma de asigurari a acceptat o suma la plata in conditiile unei reparatii in regie proprie...dupa doua saptamani m-am trezit ca mi-au ... (vezi toată discuția)
Refuz plata asigurator rca catargiutudor catargiutudor Buna seara, Acum doua saptamani mi-a fost lovita masina de o doamna. Am stabilit de comun acord ca a fost culpa ei si am completat impreuna cu ea formularul ... (vezi toată discuția)
Asigurare casco si rca presidio presidio Este legal ca firma de leasing sa factureze casco si rca cu tva catre utilizator persoana juridica? Va rog sa ma informati daca exista baza legala. MULTUMESC (vezi toată discuția)