Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Litigiu firma asigurari pentru furt auto
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Litigiu firma asigurari pentru furt auto

Buna ziua.Am postat acest anunt in urma unei probleme cu o firma de asigurari.Acum 3 luni mi s-a furat masina personala un Opel Astra Caravan 2005, in prealabil fiindu-mi sustrase din buzunarul gecii cheile masinii si telefonul mobil.Firma de asigurari m-a instiintat ca nu mi se ofera nici o despagubire,neavand ambele chei.Credeti ca pot castiga un eventual proces cu ei daca am un avocat bun? Astept eventual raspuns din partea unui avocat.Multumesc
Raspunsul il puteti gasi doar in clauzele contractului de asigurare.