Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Schimbare sediu social PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Schimbare sediu social PFA

Soțul meu dorește schimbare sediu social în același sector dar evident la alta adresa. Ce are de făcut?
Cu actul doveditor al folosinței sediului (închiriere, comodat etc) trebuie să facă o mențiune la Registrul Comerțului.