Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Felicitari !!!!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Felicitari !!!!

Felicitari noilor colegi intrati in profesie, mult succes si vointa de fier in continuare !!!

=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

Alex Chiciu esti de trei ori invingator, o data prin perseverenta, a doua oara prin excelenta pregatire si a treia oara prin generozitatea cu care ti-ai oferit ajutorul multor colegi (cu care, de fapt, concurai=D>). Ai confirmat proverbul "ce nu te omoara, te face mai puternic". Sunt convinsa ca voi auzi numai de bine despre tine!!!!!! Mult noroc si o frumoasa cariera de "avocat de tip nou" :)
=D>=D>=D>
Ce inseamna "avocat de tip nou"?
:D
Felicitari tuturor si mult succes !
:luck:

Din felul in care ai intrebat "simt" ca stii raspunsul foarte bine si asteptai, amuzat, doar confirmari :D. Este asa cum simti, exact ceea ce stii :)
dana2space, utilizator
multumesc dana!
salut Alex si felicitari
Si eu sunt unul dintre cei pe care i-ai ajutat si iti multumesc inca o data pentru asta,
As avea o intrebare, ai invatat dupa sintezele care circulau pe site, dupa cele care se gasesc pe site-ul admiterebarou sau din tratate.

Merci,
Cu respect,