Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Felicitari !!!!
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Felicitari !!!!

Felicitari noilor colegi intrati in profesie, mult succes si vointa de fier in continuare !!!

=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

Alex Chiciu esti de trei ori invingator, o data prin perseverenta, a doua oara prin excelenta pregatire si a treia oara prin generozitatea cu care ti-ai oferit ajutorul multor colegi (cu care, de fapt, concurai=D>). Ai confirmat proverbul "ce nu te omoara, te face mai puternic". Sunt convinsa ca voi auzi numai de bine despre tine!!!!!! Mult noroc si o frumoasa cariera de "avocat de tip nou" :)
in principiu dupa cele de la admiterebarou si dupa unele lucrate de mine cu cativa colegi pornind de la cele de pe net si altele
Felicitari, Alex! =D>
Eu nu am reusit anul acesta pntru ca....nu am invatat suficient. Recunosc. Sper ca la examenul viitor sa fiu mai motivata.
Mult succes in viitor si sper sa ai clienti - pentru inceput, bineinteles :D- cati solicitanti de sinteze au fost pe forum! Si stiu ca nu au fost putini!