Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM

Bună seara! Voiam sa întreb, căci nu am găsit nicăieri vreo menționare despre acest subiect, dacă proba medicala și cea psihologica sunt eliminatorii. Atât, mulțumesc anticipat pentru răspuns.
dap
Știi cumva și în ce măsură? Vreau sa zic, psihologicul îl înțeleg, dar la proba medicala poți fi eliminat și dacă, sa zicem, suferi de diabet sau miopie sau alte lucruri irelevante?