avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhiva unei societati desfiintate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhiva unei societati desfiintate

Buna ziua !
Va rog daca ma puteti ajuta sa gasim arhivele societatii SC FORAJ SONDE SA BUCURESTI
J 15/116/2005
CUI 1556617
Sotul meu a lucrat la aceasta firma si are nevoie pentru pensionare de adeverinta pentru orele de noapte si grupa de munca.
Am cautat arhiva si nu am gasit-o...
Va multumesc !
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:18, 31 August 2022
Foraj Sonde Bucuresti a avut ca si lichidator judiciar societatea SOVA & ASOCIATII .

Luati legatura cu acestia sa va spuna unde au predat arhiva societatii pe care o cautati.
Ultima modificare: Marți, 27 Iunie 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic
Societatea SOVA & ASOCIATII s-a desfiintat iar la vechile nr de telefon nu raspunde numeni.ce altceva as putea face?


Incercati si la Direcţia Judeţeană Dambovita a Arhivelor Naţionale
Adresa: Str. Plutonier Diţescu Stan nr. 6, Târgovişte, cod 130015, jud. Dâmboviţa
Telefon: 0245/220.536, 0245/207.200/2307
Fax: 0245/220.536
E-mail: dambovita@arhivelenationale.ro
Va multumesc ! Incerc si aici.
Buna ziua,caut si eu arhivele SOCED.SA cum as putea proceda?va multumesc

Alte discuții în legătură

Agromec dragomiresti, dambovita Violeta Porojan Violeta Porojan Buna ziua, Unde gasesc sediul arvihei pentru Agromec Dragomiresti, Dambovita? (vezi toată discuția)
Arhiva societate radiata Geta Anghel Geta Anghel Buna ziua, Am cativa clienti care au lucrat la S.C. FORAJ SONDE BUCURESTI S.A., CUI 1556617, J15/116/2005, ce a avut sediul in comuna Ciocanesti, ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de grupa Corina32 Corina32 tatal meu alucrat la foraj sonde Bucuresti din 1982-1997 firma sa mutat in dambovita apoi sa radiat.si nu stie de unde poate scoate aceasta adv daca ma poate ... (vezi toată discuția)