Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhiva unei societati desfiintate
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhiva unei societati desfiintate

Buna ziua !
Va rog daca ma puteti ajuta sa gasim arhivele societatii SC FORAJ SONDE SA BUCURESTI
J 15/116/2005
CUI 1556617
Sotul meu a lucrat la aceasta firma si are nevoie pentru pensionare de adeverinta pentru orele de noapte si grupa de munca.
Am cautat arhiva si nu am gasit-o...
Va multumesc !
Foraj Sonde Bucuresti a avut ca si lichidator judiciar societatea SOVA & ASOCIATII .

Luati legatura cu acestia sa va spuna unde au predat arhiva societatii pe care o cautati.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Societatea SOVA & ASOCIATII s-a desfiintat iar la vechile nr de telefon nu raspunde numeni.ce altceva as putea face?

Incercati si la Direcţia Judeţeană Dambovita a Arhivelor Naţionale
Adresa: Str. Plutonier Diţescu Stan nr. 6, Târgovişte, cod 130015, jud. Dâmboviţa
Telefon: 0245/220.536, 0245/207.200/2307
Fax: 0245/220.536
E-mail: dambovita@arhivelenationale.ro
Va multumesc ! Incerc si aici.
Buna ziua,caut si eu arhivele SOCED.SA cum as putea proceda?va multumesc