Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie urmas.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie urmas.

Tatal decedat cu zece ani vechime in munca,mama salariata,bugetara,copilul elev.Copilul beneficiaza de pensie urmas?Multumesc.
buna , va primi 520 pensia minina diferenata de la 53 de lei pana la 520 cate este pensia minima va fii adaugata de la stat
Multumesc mult.Sa aveti o zi buna.
Eu m-am referit la pensia calculata la cei 10 ani luctati de decedat.
Multumesc mult