Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare agentie imobiliara
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare agentie imobiliara

Buna ziua! Intentionez sa imi infiintez o agentie imobiliara.Este musai sa fac acel curs de calificare?Spun asta deoarece nu am timpul necesar pentru a-l parcurge.
Se poate face online(curs+verificare)?
Registrul Comertului nu cere dovada absolvirii unui curs la depunerea actelor pentru inmatricularea unui SRL.
Va multumesc frumos pentru raspuns.Este bine atunci,daca nu cere asa ceva.Insa trebuie sa angajez pe cineva care l-a absolvit sau imi pot desfasura activitatea si fara curs?
~ Conținut șters la cerere ~