Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii si avize CAEN 1091
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii si avize CAEN 1091

De ce autorizatii si avize are nevoie o SC dupa ce a adaugat un nou caen(1091) la ORC?

Multumesc anticipat pt raspuns.
Buna ziua,

In primul rand, aveti nevoie de Autorizatia DSVSA.
De asemenea, nu trebuie sa neglijati relatia cu ISU (in functie de tipul imobilului, dimensiuni, numar de angajati, etc)
In functie de localitate, pot fi necesare si alte demersuri de autorizare, cum ar fi cel de la primarie!

Pe [ link extern ] !

Succes!