Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Detaliere apeluri, proba la divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Detaliere apeluri, proba la divort

Buna ziua! Avocatul sotiei mele a afirmat ca va aduce in instanta proba cu istoricul apelurilor si mesajelor mele din urma cu 1 an pentru a demonstra ca as fi avut o relatie extraconjugala. Este posibil sa obtina aceasta proba de la furnizorul de telefonie mobila, fara acordul meu?
aceste informatii pot fi furnizate numai titularului contractului de abonament
Multumesc!