Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Noile reglementari privind salarizarea functionarilor ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Noile reglementari privind salarizarea functionarilor publici din adm locala

Buna ziua, sunt operator AEP registrul electoral si as dori sa stiu daca se mai acorda sporul de 12,5% , Legea 208, art.26. este in vigoare sau nu ?
Multumesc!
Da, legea este in vigoare. Da, sporul de 12,5% se acorda. Este legal.