Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de vanzare apartament cu clauze
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de vanzare apartament cu clauze

Buna ziua,
As dori sa vand un apartament nepotului meu si sa-i pun conditia de a nu vinde/ipoteca sau instraina in orice alt fel acest apartament, timp de 5 ani. Este posibil un astfel de contract?
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~