Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Prelungire durata detinere spatiu sediu social
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Prelungire durata detinere spatiu sediu social

Care sunt pasii pentru prelungire durata detinere spatiu sediu social? Nu imi este clar. Unde depun „Cererea de inregistrare a documentului care atesta dreptul de folosinta asupra spatiului cu destinatie de sediu social si de eliberare a certificatului pentru spatiul cu destinatie de sediu social” ? La Registrul Comertului sau la ANAF? Va rog sa ma lamuriti ce trebuie sa fac.#-o
~ Conținut șters la cerere ~
Este valabil si pentru prelungirea valabilitatii contractului de comodat? Adresa sediului social nu se schimba.
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult.