Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avans apartament in numerar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avans apartament in numerar

Buna ziua, se poate achita in numerar suma de 3000 euro- avans la un aparatament de 70.000 euro, tranzactia se face intre doua persoane fizice.
daca accepta notarul
Nu exista interdictie legala ptr. plata 3000 euro cash.