avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1058 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Firma
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Firma

Buna ziua, am si eu o întrebare ?
De exemplu daca eu detin o firma de prestări servicii gen spalatorie auto si angajatii mei isi infinteaza un Srl, putem face un contract de colaborarea cum ca firma lor presteaza servicii pentru a mea si eu sa functionez gen fara angajati?
Ultima modificare: Marți, 1 August 2017
Glendi, utilizator
Cel mai recent răspuns: Glendi , utilizator 17:09, 1 August 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Prestari servicii iuliatazz iuliatazz Buna ziua. Cum pot inchiria (ca persoana juridica) o spalatorie auto de la o alta persoana juridica pentru a putea sa functionez (pentru spalatorie) pe ... (vezi toată discuția)
Administrator sau manager? gabi_6y gabi_6y va rog sa-mi raspundeti daca un asociat unic al unei societati poate fi managerul acesteia, daca poate realiza activitatile din domeniul de activitate , cum as ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma in provincie pentru colaborare cu uber si blcakcab paunicasilviu paunicasilviu Buna ziua, Doresc sa infiintez o firma in provincie pentru colaborare cu UBER si Blcakcab. Care sunt conditiile care trebuie sa le indeplineasca ... (vezi toată discuția)