Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Firma
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Firma

Buna ziua, am si eu o întrebare ?
De exemplu daca eu detin o firma de prestări servicii gen spalatorie auto si angajatii mei isi infinteaza un Srl, putem face un contract de colaborarea cum ca firma lor presteaza servicii pentru a mea si eu sa functionez gen fara angajati?
Glendi, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~