Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... BPI
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

BPI

Buna ziua,

Cum se poate descarca de pe site-ul Registrului Comertului, respectiv BPI, o hotarare judecatoreasca dintr-un dosar de insolventa? Este gratuit sau nu?
Va rog daca se poate un link.

Multumesc
Buna ziua, nu este gratuita. Trebuie mers la biroul dedicat de la Registrul comertului si contra unei cereri si a unei taxe modice veti obtine hartia care va intreseaza (am impresia ca exista si o varianta on line, cu un cont si cu o suma preplatita, dar daca aveti de facut doar o singura operatiune de acest gen, nu este o varianta de luat in seama, dupa parerea mea).