Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... ajutor.........
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

ajutor.........

este adevarat ca de la data de 01.07.2009 societatile mici care au datori la buget mai mici de 25000 ron se pot radia la Reg.comertului fara sa mai fie responsabil adm .firmei de aceste datori? Va multumesc mult pt.raspuns
mariab51, utilizator