Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

recalculare pensie

Buna seara ! Ma numar printre beneficarii unei pensii din minerit din 2012! In 27 07 2016 am facut o cerere ptr a beneficia de recalculara pensiei! Dupa mai bine de un an de la intrarea legii in vigoare pensia inca nu este recalculata ! Unde ma pot adresa ptr .a cere lamuriri despre stagiul recalcularii intrucat cei de la Casa de Pensii Petrosani imi tot spun sa astept ca va venii! Alta cale nu exista? Va multumesc!
Faceti interventii electronice la:
CNPP pe adresa: petitii.sesizari@cnpp.ro
Ministerul Muncii: relatiicupublicul@mmuncii.ro

Le dati toate detaliile legate de:
Numarul dosarului
Numarul de inregistrare a cererii de recalculare
Casa locala de care apartineti
ETC.