Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensie

Buna ziua,
In luna aprilie 2016 am depus solicitare de recalculare a pensie atasand toate documentele necesare si doveditoare. Nici pana in prezent (07 septembrie 2016) nu am primit notificare de recalculare.
Unde trebuie sa ma adresez in acest sens pentru a obtine recalcularea si respectiv modificarea deciziei de pensie ?
Variante:
-Luati legatura cu casa locala pentru a cere relatii
-Faceti o interventie la casa locala
-Mergeti in audienta la Directorul executiv
-Faceti o interventie la CNPP la petitii.sesizari@cnpp.ro
Multumesc.