Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... perioada recuperare taxe poluare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

perioada recuperare taxe poluare

Buna-ziua.In anul 2016 am pus in aplicatie O sentinta judecatoreasca ramasa definitiva privind restituirea taxei de poluare pentru un autoturism.De la Directia de Finante am primit adresa si un scadentar pe 5 ani din care urmeaza sa recuperez aceasta suma.Conform noilor reglementari privind aceasta restituire cind pot primi acesti bani inapoi? Multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~