Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire

TATAL MEU A DECEDAT,AVEA CONTRACT DE VANZARE CUMPARARE CU CLAUZE DE INTRETINERE DE LA PARINTII LUI. SUNTEM 2 SURORI TATAL ERA DIVORTAT,NU S-A MAI RECASATORIT. MAMA LUI TRAIESTE,DE 10 ANI NU AM MAI TINUT LEGATURA CU TATAL SI BUNICA NICI EU NICI SORA MEA,MOSTENIM CEVA DE LA TATAL NOSTRU,POATE BUNICA SCHIMBA CONTRACTUL?VA MULTUMESC
Executati contractul de intretinere daca intretinutii sunt in viata.
Vorbiti cu ei.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat