avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 941 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... cod CAEN -concursuri muzicale
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

cod CAEN -concursuri muzicale

Buna ziua!
Am o I.I.,pe care am activ codul CAEN 8552 si am o scoala de muzica.
Doresc sa pot face concursuri muzicale pentru copii dar si pentru adulti.Imi puteti spune,va rog,daca trebuie sa adaug si sa activez si alt cod CAEN si care este procedura? sau daca trebuie sa infiintez si o asociatie pe langa II? Am cautat pe net sub diverse intrebari dar nu am gasit nici macar un indiciu.Multumesc frumos pentru raspunsuri!

Alte discuții în legătură

Cod caen 8552 -angajare- Andreea59 Andreea59 Buna ziua, Doresc să înființez un Srl-D sub codul caen 8552. Mai exact o școală de muzică pt copii. Întrebarea mea ar fi dacă angajații ... (vezi toată discuția)
Club engleza pentru copii zizizi zizizi Buna ziua, Ma gandesc sa infiintez un club de engleza pentru copii impreuna cu un coleg. Care ar fi forma de firma cea mai potrivita? De unde sa incepem, ... (vezi toată discuția)
Scola de limbi straine lidiaP lidiaP As dori sa deschid o scoala de limbi straine intr-un orasel in care inca nu exista asa ceva,insa nu stiu ce trebuie sa fac in acest sens! Daca stiti, v-as ruga ... (vezi toată discuția)