Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... SRL-D si PFA
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

SRL-D si PFA

Buna ziua,

Datorita faptului ca la SRL-D se pot include doar 5 coduri CAEN, as dori sa deschid si un PFA, in domeniul Invatamant CAEN8560. La SRL-D am pus deja 5 coduri, si pt 8560 nu mai am loc....
Pot sa deschid langa srl-d-ul nou infiintat si un pfa?
Se poate face asa ceva? Cum? In ce conditii?
nyuszlinda, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~