Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune dupa unchi
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune dupa unchi

Sotul meu a decedat in urma cu 15 ani. As vrea sa stiu daca cei trei copii ai mei au drept succesoral dupa decesul unchiului lor, fratele tatalui, care n-a fost casatorit si n-a avut urmasi, sau succesiunea se dezbate numai intre cele doua surori supravietuitoare ale unchiului decedat?...
Au vocatie, vin prin reprezentare.
~ Conținut șters la cerere ~