Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere

Tatal meu a decedat in octombrie 2016.divortat in 2015 nu a fost facut partaj la divort.detinatori(apartament si masina).parintii tatalui au decedat in 2014 detinatori de(=casa la tara si 7hectare teren arabil) tatal meu are 1 singur frate. tatal meu avea un inprumut in banca ne acoperit de asigurarea bancii 10000 lei .ce acte imi trebuie pt dezbatere si cum ar trebui sa procedez cu casa de la tara se fac intro singura dezbatere sau sunt doua separate.?
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc de raspuns