Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Proiectul de cadastrare și cartea funciară
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Proiectul de cadastrare și cartea funciară

in proiectul de inregistrara sistematica aimobilelor in cadastru si carte funciara proiect ce a avut ca scop intabularea gratuita a imobilelor precum siemiterea cartilor funciare ACEST PROIECT A AVUT LOC IN TOATA TARA SAU IN UNELE LOCALITATI
Este vorba despre proiect national cu termen de finalizare 2023
Anual,autoritatile centrale aloca sumele aferente pentru asigurarea fonduri UAT