Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Somaj

Buna ziua! se poate acorda somaj salariatului care are stagiu de cotizare de 7 luni?
Una din conditiile obligatorii este sa aiba 12 luni lucrate in ultimele 24 de luni (nu neaparat consecutive si nu neaparat la acelasi angajator).