Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Procura călătorie minor român în țări UE
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Procura călătorie minor român în țări UE

Buna ziua! Locuiesc în Belgia și vreau sa plec o săptămână în Italia cu fetita mea care are 1 an. Am procura de la soțul meu pentru copil făcută în România. Este necesar sa o traduc sau o pot folosi in limba română?
Va multumesc!
Admin, administrator