Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Donatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Donatie

Buna ziua.dupa divort i.am facut fostului meu sot act de donatie pentru un teren,as dori sa stiu daca dupa decesul lui eu mi.l mai pot lua inapoi.multumesc anticipat.
Nu! A intrat in patrimoniul lui. Mostenitorii acestuia vor avea dreptul la el