Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Schimbare destinatie cladire PARCHET
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Schimbare destinatie cladire PARCHET

Va rog sa ne ajutati in legatura cu procedura prin care putem obtine aprobarea ca o cladire a PARCHETULUI neutilizata de ani de zile ,poate fi utilizata temporar ca scoala intrucat s-au inceput lucrari de amenajare iar organizarea cursurilor in doua cicluri la alta scoala este ingreunata de probleme cu transportul,majoritatea eleviilor fiind navetisti.Am inteles ca schimbarea destinatiei unei cladiri a Parchetului se poate face doar prin hotarare de guvern.Nu exista si o alta forma?Multumim!
MARIANAV, utilizator