Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Compartiment Îngrijiri paliative
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Compartiment Îngrijiri paliative

Bună ziua! Compartiment Îngrijiri paliative deschis în iulie 2015, are dreptul la spor pentru condiții periculoase? S-au făcut nenumărate demersuri către Minister,DSP,dar nu am primit nici un răspuns clar, decât să se aplice legea. Nimeni nu a spus DA, aveți dreptul la spor, conform legii cutare! De 2 ani,de când s-a deschis, direcțiunea spune că nu are o bază legală pentru a acorda sporul. Vă mulțumim mult!
Norbert333, utilizator