Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire contribuabil care are prestări servicii cu ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire contribuabil care are prestări servicii cu primăria

Vreau sa institui o poprire la un contribuabil care are prestare servicii cu primaria in care desfasor activitatea.
Primaria fiind tert poprit. Contribuabilul creditor la impozite si taxe, Dar in acelasi timp debitor la Contribuabil. Se poate institui in acest mod poprirea?
rectific.Vreau sa institui o poprire la un contribuabil care are prestare servicii cu primaria in care desfasor activitatea.
Primaria fiind tert poprit. Dar in acelasi timp debitor la Contribuabil. Se poate institui in acest mod poprirea?C ontribuabilul creditor la impozite si taxe,
insolvabil, utilizator