Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Gratuitate circulatie pe CFR an universitar ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Gratuitate circulatie pe CFR an universitar 2017 / 2018 ?

Este valabila gratuitatea circulatiei pe CFR si in anul universitar 2017 / 2018 pt studentii inmatriculati la cursurile de zi , cu frecventa ,la Universitate de Stat Acreditata , cu varsta mai mare de 26 de ani ?
Va multumesc frumos cu anticipatie pt raspuns.
Precizări privind călătoria GRATUITĂ a studenţilor
[ link extern ]