Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 CAEN 4789
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

CAEN 4789

Buna ziua, Puteti va rog sa-mi dati ceva idei de afaceri pe codul CAEN 4789 pentru un PFA. Va multumesc!!

4789 Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul prin intermediul standurilor sau pieţelor al altor bunuri, cum ar fi:
-covoare şi carpete
-cărţi
-jocuri şi jucării
-aparate de uz casnic şi articole electronice de larg consum
-înregistrări muzicale şi video