avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1383 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Coduri Caen pentru Firma vanzari incaltaminte.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Coduri Caen pentru Firma vanzari incaltaminte.

Buna ziua doresc sa deschid un magazin online de incaltaminte.
Produsele vor fi achizitionate si branduite cu firma proprie de catre ateliere cu care voi colabora.
As dori sa stiu ce domeniu de activitate principal si coduri caen ar trebuii sa aiba societatea intrucat sunt branduite cu firma personala si lucrate manual , precizez ca eu voi fi doar reseller si nu voi produce personal incaltamintea.
* 4772 Comert cu amanuntul al incaltamintei si articolelor din piele
* 4791 CAEN pentru un magazin online
Va multumesc anticipat si astept indrumari.

Alte discuții în legătură

Caen magazin second hand anna_roxanna anna_roxanna Buna ziua, As dori sa deschid un magazine second hand unde sa pot vinde haine, incaltaminte, lenjerii, jucarii si pote bijuterii. Mentionez ca am deja o ... (vezi toată discuția)
Cod caen tudor26 tudor26 Buna ziua, doresc sa deschid un magazin in care sa vand cu amanuntul si nu stiu ce cod caen principal al fi cel mai potrivit avand in vedere ca vand haine ... (vezi toată discuția)
Cod caen Denis9 Denis9 Buna ziua!Imi puteti spun ce cod sa aleg pt a putea vinde imbracaminte si incaltaminte adult-copii,rechizite,jucarii.? (vezi toată discuția)