Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire din veniturire unui PFA
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire din veniturire unui PFA

Daca sunt PFA si am contract de colaborare cu o firma de la care incasez factura pe baza de chitanta (cash) si din nefericire mi se instituie o poprire ( nu de la ANAF) pentru a creanta mai veche si care este pe persoana fizica , creditorul se poate indrepta catre firme cu care colaborez si sa mi se blocheze intreaga suma , chiar daca asta este singura sursa de venit ?
Mutumesc
george-neagu, moderator