Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... utilizare forum
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

utilizare forum

Buna ziua, am pus o intrebare pe forum si apoi m-am inregistrat ca utilizator. Am pierdut ceea ce am scris sau se afla in verificare si apoi apare? multumesc
Raspunsurile/intrebarile postate nu sunt verificate in prealabil si apoi publicate in acest Forum .

Prin urmare, mai intai trebui sa sa va inregistrati si apoi sa postati.
Acum nu se mai pot incarca fisiere in postare, gen poze sau pdf-uri?