avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 985 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie exclusivă
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie exclusivă

Buna seara revin cu o întrebare dacă acum exista un proces pt suplinirea acordului unuia dintre părinți se poate sa adaug in acelasi proces cererea pt custodia exclusivă?
Cel mai recent răspuns: Martonze , utilizator 23:14, 30 Octombrie 2017
Buna seara,
Incercati daca nu a fost primul termen de judecata.
Ma indoiesc ca vi se va aproba!
Am castigat in primul proces dar a declarat recurs de aceea am întrebat imi cer scuze ca nu am formulat întrebarea bine
Buna seara,
Nu acum nu mai este posibil!
Buna seara dar pot deschide aparte alt proces sau trebuie sa il termin pe acesta ?
Pot să meargă în paralel şi zece procese.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Custodie exclusiva Georgianaantonio17 Georgianaantonio17 Buna Ziua. Am un baietel de 1 an si 9 luni si nu sunt casatorita cu tatal copilului inca acesta ii poarta numele. as dorii sa obtin custodia exclusiva a ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ! am un copil de 2 ani și 6 luni dintr-o relație ... Andrap98 Andrap98 Buna ziua ! Am un copil de 2 ani dintr-o relație de concubinaj. Relația a fost si cu bune și cu rele pana am făcut certificatul copilului .. după s-a ... (vezi toată discuția)
Custodie minor dupa noul cod isabel05 isabel05 buna seara, va rog din suflet sa imi spuneti ce sanse am sa obtin custodia copilului meu, mai exact vreau sa ies din tara cu copilul fara acordul tatalui pt ... (vezi toată discuția)