Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie exclusivă
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie exclusivă

Buna seara revin cu o întrebare dacă acum exista un proces pt suplinirea acordului unuia dintre părinți se poate sa adaug in acelasi proces cererea pt custodia exclusivă?
Buna seara,
Incercati daca nu a fost primul termen de judecata.
Ma indoiesc ca vi se va aproba!
Am castigat in primul proces dar a declarat recurs de aceea am întrebat imi cer scuze ca nu am formulat întrebarea bine
Buna seara,
Nu acum nu mai este posibil!
Buna seara dar pot deschide aparte alt proces sau trebuie sa il termin pe acesta ?
Pot să meargă în paralel şi zece procese.