Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu crestere copil

Buna ziua,

Daca suspend CIM pe o peroada de 2 ani si ulterior decid sa revin mai devreme se mai poate modifica decizia de suspendare?

multumesc
Da, se poate reveni la munca mai devreme decat s-a stabilit anterior prin decizia de suspendare a c.i.m.
Multumesc pentru raspuns!