Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... AJUTOR- incetare contract de munca art 55 lit b
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

AJUTOR- incetare contract de munca art 55 lit b

am nevoie de cartea de munca deoarece vreau sa ma angajez in cadrul altei societatii...initial am formulat o cerere de demisie cu care m-am prezentat la fortele de munca.Acolo mi s-a spus ca nu e buna respectiva cerere si ca am nevoie de o decizie de la angajator.am fost la contabila angajatorului care mi-a inmanat 3 exemplare de astfel de decizii necompletate spunandu-mi ca eu trebuie sa le completez.problema e ca habar nu am cum...angajatorul de asemenea nu stie,deci din partea lui nu primesc.
unde pot posta un astfel model de cerere pt a primi ulterior recomandari in vederea complectarii din partea dumneavoastra? multumesc
Va multumesc.
sz_ada, utilizator