Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dezbatere mostenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dezbatere mostenire

Unul din parinti a decedat,ce acte si cat costa ca toate titlurile de propritate sa fie trecute celuilalt parinte care a ramas in viata.
~ Conținut șters la cerere ~
Bine,dar care suntalti mostenitori din clasele urmatoare chemate la mostenire.
~ Conținut șters la cerere ~