Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Lichidare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Lichidare

Buna ziua. As vrea sa stiu la formularul s1039 zip ul pe care trebuie sa l atasez este un bilant normal s1005 la care modific cu pixul data?va multumesc.
E bine sa utilizati S 1027, care e aferent anului 2017. Modificati nu numai data ci si denumirea coloanelor cu" inainte de lichidare" si "dupa lichidare"