Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Apel dosar inselaciune- inscrisuri si etape
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Apel dosar inselaciune- inscrisuri si etape

am avut fond pe un dosar de inselaciune,tentativa de complicitate la inselaciune...mi au dat 8 luni cu suspendare,eu am cerut amanarea aplicari pedepsei pt ca sa nu mi apara in cazie si sa am si eu sanse sa mai pot lucra pt ca domeniul meu este paza si protectie . va rog sa ma invatati ce inscrisuri si ce etape trebuie sa parcurg sa fac apel ! Va multumesc
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Fara sa vada un avocat dosarul si ce anume este in acel dosar este greu sa primiti sfaturi pe forum. Pana una alta declarati apelul ca sa fiti in termen si daca nu gasiti avocat, atunci veti motiva asa cum ati scris aici pe forum (dar un pic mai frumos si mai elaborat), pentru ca alta sansa nu aveti.
~ Conținut șters la cerere ~