Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Salarizarea bugetarilor in 2018
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Salarizarea bugetarilor in 2018

1. In 2018 se mentine cota de impozit 0% pentru persoanele angajate care au handicap accentuat ?
2. In 2018 se va aplica art. 22 din legea 153/2017 ( legea salarizarii bugetarilor) si pentru persoanele angajate care au handicap accentuat ?
george-neagu, moderator