Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Ce se intampla ?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Ce se intampla ?

Buna ziua, ce se intampla dupa ce un partid isi epuizeaza lista de consilieri judeteni ? Consiliul judetean functioneaza cu 35 de consilieri?
dar nu mai sunt supleati ? nici alte partide ?este o lege a administratiei publice locale, doar tangential am dat de ea, uitati-va acolo, poate scrie , sau , in mod cert stiu sefii partidului caruia I s-a epuizat lista, asa ca intrebati-i pe dansii cum faceti