Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Corectie norma de venit
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Corectie norma de venit

Stie cineva daca strict pentru corectia normei de venit in caz de intreruperi temporare ale activitatii (fara a se solicita si recalcularea contributiilor) trebuie depus vreun formular special sau se face o cerere obisnuita la organul fiscal?

Multumesc anticipat.
Ana-Maria Pînzaru, Avocat
La suspendarea activitatii se depune declaratia 070.